Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: Flo-Instru
Sertifika: ISO:9001, CE
Model numarası: FL101
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Geleneksel ambalaj
Teslim süresi: Elektronik Muhafazalar
Ödeme koşulları: T/T
Akış aralığı: |
0.1m/s ~ 10m/s |
Kesinlik: |
±1.0% |
Boru Çapı Aralığı (Opsiyonel): |
OD20,OD25,OD32,OD40 |
Ölçüm Ortamı: |
Su, çözeltiler, kimyasal reaktifler (safsızlıklar ≤%4) vb. |
Boru bölümünün malzemesi ((Farklı): |
PVC |
İletişim arayüzü: |
RS485, Destek Modbus RTU Protokolü |
Güç kaynağı: |
TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
Klavye: |
4 Dokunma Anahtarları |
Görüntülemek: |
1.54 '' 240*240 IPS LCD 360 ° rotasyon (kolay okuma için) |
Akış aralığı: |
0.1m/s ~ 10m/s |
Kesinlik: |
±1.0% |
Boru Çapı Aralığı (Opsiyonel): |
OD20,OD25,OD32,OD40 |
Ölçüm Ortamı: |
Su, çözeltiler, kimyasal reaktifler (safsızlıklar ≤%4) vb. |
Boru bölümünün malzemesi ((Farklı): |
PVC |
İletişim arayüzü: |
RS485, Destek Modbus RTU Protokolü |
Güç kaynağı: |
TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
Klavye: |
4 Dokunma Anahtarları |
Görüntülemek: |
1.54 '' 240*240 IPS LCD 360 ° rotasyon (kolay okuma için) |
FL101 Boru İçi Ultrasonik Akış Ölçer
Ürün Bilgileri
FL101, boru hatlarındaki çeşitli sıvıların akışını ölçmek için özel olarak kullanılır ve üretim sürecinde gerçek zamanlı akış ölçümü sağlar. Cihazlar, üretim sürecinin ölçüm ve kontrolünü gerçekleştirmek için dijital sinyaller, analog sinyaller vb. Çıktı verir.
Endüstriyel yükseltme ihtiyacı nedeniyle, otomasyonu sağlamak için cihazların zengin çıktılara sahip olması gerekmektedir. Ancak, geleneksel akış ölçerlerin çıktısı nispeten basittir ve saha ihtiyaçlarını karşılayamaz ve orijinal konumunda değiştirilmesi gerekir.
Flo-Instruments, basınç kaybı olmayan tam düz boru tasarımı, çift union bağlantısı ve basit kurulumu olan bir boru içi akış ölçer piyasaya sürdü.
Faydalar
| Boru içi ultrasonik akış ölçer, gelişmiş bir ölçüm çipine sahiptir (zaman çözünürlüğü 20ps'ye kadar) |
|
|
|
|
|
Ürün Özellikleri
Boyut
![]()
![]()
| Model | Nominal Boru Çapı | L | A | B | C | D |
| PVC-U-20 | DN15 | 146 | 182 | 53.5 | 93.7 | 20 |
| PVC-U-25 | DN20 | 149 | 189 | 57.3 | 98.2 | 25 |
| PVC-U-32 | DN25 | 157 | 205 | 70 | 108 | 32 |
| PVC-U-40 | DN32 | 157 | 211 | 83 | 118.5 | 40 |
| Birim: mm | ||||||
| Not: | ||||||
| "L" kurulum sırasında kesilen boru bölümünün uzunluğudur; "D" takılı boru bölümünün dış çapıdır. |
||||||
Uyumlu Ortam
Ürün piyasaya sürüldüğünden beri temizleme ekipmanları endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Basit kurulumu ve çalışması ve güvenilir ölçüm performansı nedeniyle yeni endüstrilerde sürekli olarak tanıtılmıştır.
Ana endüstriler: yarı iletkenler, gıda, tıp, içme suyu, deterjanlar, baskı ve boyama, kimyasal ürünler vb.
Kullanıcıların ölçtüğü ortamlar:
|
Pazar genişledikçe, ölçülecek daha fazla ortam olacağını göreceğiz. Kullanıcıların daha fazla uygulamayı paylaşmasını umuyoruz, böylece ürünlerimizi sürekli olarak zenginleştirebilir ve iyileştirebiliriz.
Ölçülebilir ortamların belirlenmesi:
|
Teknik Bilgiler
Parametre
| Ürün Adı | FL101 Boru İçi Ultrasonik Akış Ölçer |
| Doğruluk | ±1.0% (0.3m/s~5.0m/s) |
| Akış Hızı | 0.1m/s~10.0m/s |
| Doğrusallık | ±1.0% (0.3m/s-5.0m/s) |
| Tekrarlanabilirlik | 0.40% |
| Tepki Süresi | 500ms |
| Ekran Görüntüsü | 1.54’’ 240*240 IPS LCD 360° dönüş (kolay okuma için) |
| Menü Dili | Basitleştirilmiş Çince/Geleneksel Çince/İngilizce |
| Ekran Birimi | Metrik ve emperyal birim seçimi, m³/h, LPM, ml/min, GPM, LPH'yi destekler, fabrika varsayılan birimi LPM'dir |
| Ekran Verileri | Anlık akış, anlık akış hızı, net kümülatif hacim, tek kümülatif hacim, günlük maksimum değer, günlük minimum değer, günlük/aylık/yıllık kümülatif hacim |
| Toplamlayıcı | 7 haneli akış toplamlayıcı |
| Kümülatif Veriler | 10 yıl 64 ay 64 gün |
| İşletim Tuşu | Dört dokunmatik düğme |
| Takvim Pili | CR1220 |
| Güç Kaynağı | 24VDC@3W |
| Analog Çıkış | 4-20mA, maksimum yük 600Ω |
| İletişim Arayüzü | RS485, ModBus RTU protokolünü destekler |
| Röle Çıkışı | (Opsiyonel) 30VDC@1A, anahtarlama frekansı 2Hz'den az |
| Ortam | Su, çözeltiler, kimyasal reaktifler (kirlilikler ≤ 4%), vb. |
| Koruma Seviyesi | IP66 |
| Kurulum Yöntemi | Boru bölümleri entegredir ve PVC-U boruları unionlar (geçmeli ekler) ile bağlanır. |
| Boru Boyutu | OD20 (DN15-½") , OD25 (DN20-¾") , OD32 (DN25-1") ,OD40 (DN32-1½") |
| Boru Bölümü Malzemesi | UPVC |
| Ortam Sıcaklığı | 0°C-60° |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C-50°C |
| Ortam Nemi | Bağıl nem %0-%95, yoğuşmasız |
| Uygulanabilir Viskozite | <300CST (mm²/s) |
| Kablo Uzunluğu | Standart: 2m(6.6ft). 20m'ye (66ft) uzatılabilir |
Kurulum
| 1. Boruyu kesme | |
| Kurulum noktası seçim gereksinimlerine göre, kurulum yerindeki borudan bir bölüm kesin. | |
| 2. Somunları boruya yerleştirme | |
| Metreden iki somunu sökün ve boruya yerleştirin. | |
| 3. Boru eklerini yapıştırma | |
| Cihaz üzerindeki iki boru ekine PVC yapıştırıcı sürün ve borulara takın. | |
| 4. Akış ölçeri takma | |
| Metri ortasına yerleştirin ve kurulumu tamamlamak için somunu sıkın; kurulum sırasında akış yönüne dikkat edin. | |
| 5. Güç verme ve çalıştırma | |
| Kabloyu diğer ucunu 24V DC güç kaynağına bağlayın, güç verin ve gözlemleyin. |
Paket & Aksesuar
![]()
Sipariş Bilgileri
| FL101 | Kod | Boru Boyutu Aralığı [DN & İnç & OD] | ||||
| A | DN15 | 1/2" | OD20 | |||
| B | DN20 | 3/4" | OD25 | |||
| C | DN25 | 1" | OD32 | |||
| D | DN32 | 1-1/4" | OD40 | |||
| Kod | Çıkış Modu | |||||
| 1 | 4-20mA, RS485, Röle | |||||
| Kod | Kablo Uzunluğu | |||||
| L | 6.6ft(2m)(Seçim yoksa varsayılan olacaktır) | |||||
| L+ | talep üzerine diğer uzunluklar | |||||
| FL101 | A | 1 | L | Tam sipariş bilgileri | ||